Jak se k nám dostanete

GPS souřadnice:

49°41'2.426"N, 18°21'18.814"E, nebo také 49.6840072N, 18.3552261E.


Po hlavní silnici od Nového Jičína, Olomouce, Brna. Příjezd do města vlevo minout nejprve markety OBI a TESCO, následně podjet pod hlavní silnicí na Ostravu. První světelnou křižovatku projet rovně, najet na most nad řekou Ostravicí a vlakovým nádražím, přičemž minout vlevo Víceúčelovou sportovní halu. Následně prvním možným výjezdem vpravo vyjet na světelnou křižovatku (směr Havířov) a na ní odbočit vlevo (projet nad silnicí, po které jste přijeli). Po 20 metrech kolem ČSOB a.s. první možnou ulicí odbočit vpravo, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Po hlavní silnici od Českého Těšína (opačný směr). Příjezd do města podjet první most s odbočkou k INTERSPARu a LIDLu, vyjet vpravo na druhý nadjezd se světelnou křižovatku (směr Havířov) a na ní odbočit vpravo. Po 20 metrech kolem ČSOB a.s. první možnou ulicí odbočit vpravo, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Po hlavní silnici od Ostravy projet kolem marketu HYPERNOVA a BAUMAX, na kruhovém objezdu u marketu TESCO vyjet druhým výjezdem směr Frýdlant nad Ostravicí a ihned odbočit vpravo a sjet na silnici od Olomouce směr Český Těšín. První světelnou křižovatku projet rovně, najet na most nad řekou Ostravicí a vlakovým nádražím, přičemž minout vlevo Víceúčelovou sportovní halu. Následně prvním možným výjezdem vpravo vyjet na světelnou křižovatku (směr Havířov) a na ní odbočit vlevo (projet nad silnicí, po které jste přijeli). Po 20 metrech kolem ČSOB a.s. první možnou ulicí odbočit vpravo, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Od Frýdlantu nad Ostravicí (opačný směr). První kruhový objezd u LIDLu opustit prvním výjezdem, na ulici Frýdlantská projet malý kruhový objezd rovně (druhým výjezdem) a na světelné křižovatce odbočit vpravo. Najet na most nad řekou Ostravicí a vlakovým nádražím, přičemž minout vlevo Víceúčelovou sportovní halu. Následně prvním možným výjezdem vpravo vyjet na světelnou křižovatku (směr Havířov) a na ní odbočit vlevo (projet nad silnicí, po které jste přijeli). Po 20 metrech kolem ČSOB a.s. první možnou ulicí odbočit vpravo, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Od Havířova a Karviné. Výjezd z lesa z kopce po ulici Bruzovská. Stále rovně kolem benzinové stanice KARIMPEX, a.s., opět z kopce. Na světelné křižovatce doleva třídou T. G. Masaryka, druhou odbočkou u ČSOB a.s. vlevo na ulici Jiráskova, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Zaparkovat své auto můžete za domem, kde je parkoviště s omezeným počtem míst. Před domem na ulici Jiráskova je již od křižovatky s Třídou T. G. Masaryka šikmé parkování, které je prvních 200 metrů placené.

MHD

Pokud přijedete do Frýdku-Místku vlakem, nebo autobusem, můžete pro přiblížení k nám použít městskou hromadnou dopravu. Nejbližší dvě zastávky autobusů jsou na třídě T. G. Masaryka, a to "Nový byt" a "Magistrát", v tomto pořadí.

Z autobusového stanoviště vás k nám dopraví pouze linka číslo 5. Proto raději projděte blízkým podchodem pod kolejištěm na železniční stanici, odkud jezdí linka číslo 2 i 5. Odtud je to na Nový byt jednu zastávku - 600 metrů a ze zastávky dalších 300 metrů do kopečka, přes světelnou křižovatku rovně a po 30 metrech odbočíte u ČSOB a.s. vpravo, na rohu stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

Pokud zapomenete vystoupit na zastávce Nový byt a pojedete až na zastávku Magistrát, neztrácejte hlavu. Je to také 300 metrů. Vydejte se pěšky směrem zpět z kopečka a po 200 metrech odbočíte u ČSOB a.s. vlevo, zde stojí 3m vysoký stojan s hodinama. Toto je ulice Jiráskova, po 100 metrech jste na místě - modrošedý dům vpravo.

 

Kompletní schéma jízdního řádu MHD Frýdek-Místek i s časy odjezdů a příjezdů naleznete ZDE.

tady jsme Hodiny a ČSOB Jiráskova 490